Ko paragauti Kwan Riam plaukiojančiame turguje Bankoke

Kwan Riam plaukiojantis turgus Bankoke siūlo gerą maisto pasirinkimą. Čia galite papietauti vienoje iš į restoranus perdarytų valčių,  plūduriuojančių kanale. Šios valtys-restoranai siūlo autentiškus ir tikrai skanius Tailando virtuvės patiekalus.

Ko paragauti Kwan Riam plaukiojančiame turguje Bankoke

Maisto įvairovė čia tikrai plati, tad galima rasti kažką savo skoniui. Mūsų mėgstamiausi patiekalai, kurių galima paragauti Kwan Riam plaukiojančiame turguje, išvardinti žemiau. Išbandykite juos besilankydami šiame Bankoko plaukiojančiame turguje ir praturtinkite savo pažintį su Tailando sostine ir jos virtuve.

Makaronai

Turguje rasite daug restoranų, siūlančių makaronų patiekalus. Mes išbandėme šią tradicinę makaronų sriubą, kuri buvo tikrai labai skani, o dubenėlis tekainavo 50 THB.

Makaronai

Pad Thai

Pad Thai – pats populiariausias makaronų patiekalas visame Tailande ir tikrai verta nepraleisti galimybės jo paragauti ir šiame turguje. Patiekalas gaminamas iš plokščių ryžių makaronų su puikia klasikinių ingredientų, tokių  kiaušiniai, tofu, žemės riešutai, pupų daigai, kombinacija ir saldžiu, aštriu bei rūgščiu skoniu. Užsisakėme Pad Thai su jūros gėrybėmis, o patiekalas kainavo 70 THB.

Pad Thai

Jūros gėrybės

Kwan Riam plaukiojančiame turguje sutiksite daugybę prekeivių, prekiaujančių šviežiomis jūros gėrybėmis restoranuose išilgai plaukiojantį turgų skiriančio kanalo.

Jūros gėrybės

Khanom Jeen

Khanom Jeen arba minkšti ryžių makaronai su kariu yra makaronų, gaminamų iš ryžių krakmolo, patiekalas. Šie makaronai labai minkšti ir ploni. Valgydami Khanom Jeen galite pasirinkti jums patinkantį kario padažą, o kartu su juo bus patiekiama ir daug šviežių daržovių.

 Khanom Jeen

Barbekiu

Tailandietiškas ant žarijų keptas barbekiu yra patiekiamas ant iešmo. Vienas toks iešmas, ant kurio be mėsos rasite ir įvairių daržovių, kainuoja 25 THB.

Barbekiu

Tub Tim Grob

Tub Tim Grob yra tajų desertas, kuris susideda iš mažų raudonų rutuliukų, gaminamų iš vandeninių kaštonų ir tapiokos miltų, patiekiamų su saldintu kokosų pienu ir ledu. Tai yra saldus, gaivinantis ir tikrai skanus desertas, kurį galite išmėginti Kwan Riam plaukiojančiame turguje.

Tub Tim Grob

Khao Lam

Khao Lam arba Lipnūs ryžiai bambuke yra dar vienas tradicinis tajų desertinis užkandis, kuris gaminamas iš lipnių ryžių, išmirkytų cukruje ir kokosų piene ir iškeptų bambuko stiebe. Tikrai įdomus ir savitas užkandis.

Khao Lam

Traškūs tailandietiški blyneliai

Nuodėmingai skanūs traškūs tailandietiški blyneliai (Kanom Buang) šiame turguje kainuoja 25-30 THB už rinkinį.

Traškūs tailandietiški blyneliai (Kanom Buang)

Visų šių Tailando virtuvės patiekalų ir užkandžių tikrai verta paragauti lankantis Kwan Riam plaukiojančiame turguje, tad keliaukite ten su tuščiu skrandžiu.

Skanaus!

Travel Offer 2020