Ko paragauti Traukinių turguje Talad Rot Fai Ratchada Bankoke

Jei Tailande svečiuojatės ir dėl maisto, ši šalis yra tikras maisto rojus. Talad Rot Fai Ratchada - Traukinių turgus Ratchada Bankoke yra fantastiška vieta išbandyti daugybę Tailando virtuvės patiekalų ir užkandžių. Čia rasite mūsų rekomendacijas, ko turėtumėte paragauti Talad Rot Fai Ratchada naktiniame turguje.

Goong Tung (Tailandietiškas aštrių jūros gėrybių rinkinys)

Goong Tung yra plačiai žinomas tailandietiškas jūros gėrybių patiekalas. Fantastiško skonio keptos jūros gėrybės patiekiamas ant popieriaus, o patiekalo valgymui naudojami įrankiai yra kibirėlis ir plastikinės pirštinės. Jie patiekia krevetes, kalmarus ir kitokias jūsų pasirinktas jūrų gėrybes už vietinę kainą, kuri yra žymiai mažesnė nei restoranuose ir užtikrina labai gerą kainos ir kokybės santykį. Į turgų turėtumėte atvykti tuščiu skrandžiu ir pasimėgauti šiuo Tailando virtuvės jūros gėrybių patiekalu.

Goong Tung (Tailandietiškas aštrių jūros gėrybių rinkinys)

Guay Tiew Gai Mara (Vištienos makaronų sriuba su raukšlėtuoju svaideniu)

Guay Tiew Gai Mara yra viena iš vištienos makaronų sriubų. Šis patiekalas yra labai paprastas. Dubenyje gausite vištienos gabalą, mėsos kukulius, o raukšlėtojo svaidenio į jį galėsite įsidėti tiek, kiek norisi. Šis patiekalas kainuoja 45 THB.

Guay Tiew Gai Mara (Vištienos makaronų sriuba su raukšlėtuoju svaideniu)

Šis patiekalas yra viena iš 10 žinomiausių Tailando virtuvės makaronų sriubų.

Valgomi vabalai

Ar kada nors savo gyvenime bandėte valgyti vabalus? Vabalų valgymas gali būti vienas iš iššūkių. Tailande vabalai valdomi pakankamai plačiai, o Talad Rot Fai Ratchada turgus yra tikrai gera vieta išbandyti skanius keptus vabalus Bankoke.

Valgomi vabalai

Prieš juos išbandydami, perskaitykite Tailando skonio gidą: Vabalų valgymas Tailande.

Traškios mažosios krevetės

Traškios kepintos krevetės, vadinamos Goong Foi Tod Krob, yra gaminamos jas padengiant sviestu ir miltais su prieskoniais, o tada kepant aliejuje, kol krevetės paruduoja. Patiekalas patiekiamas su čili padažu.

Traškios mažosios krevetės

Enoki grybai šoninėje

Šoninė viskam prideda skonio, o kai ją suderinate su grybais, tai yra ypatingai skanu. Vienas iešmelis kainuoja 20 THB, o už 50 THB paprastai galite gauti visus 3.

Enoki grybai šoninėje

Tailandietiškas kiaulienos satajus

Kiaulienos satajus tajų kalba yra vadinamas Moo Satay. Tai žymus gatvės maistas Bankoke. Moo Satay patiekiamas su agurkėliais, saldžiu padažu iš žemės riešutų ir dažnai keletu griežinėlių kepintos duonos.

Tailandietiškas kiaulienos satajus

Moo Ping (Tailandietiška ant žarijų kepta kiauliena)

Moo Ping yra tailandietiška ant žarijų kepta kiauliena ant pagaliuko. Ją galima rasti kiekviename turguje ir ant kiekvieno Tailando gatvės kampo, kadangi šis paprastas patiekalas yra itin mėgstamas vietinių. Paprastai Moo Ping yra valdomas su lipniaisiais ryžiais.

Moo Ping (Tailandietiška ant žarijų kepta kiauliena)

Vištiena be kaulų

Vištiena be kaulų yra paprastas užkandis. Vištiena pateikiama kąsnio dydžio gabalėliais. Galite pasirinkti užkandį su įvairiausiais priedais, tokiais kaip čili pipirai, sūrio milteliai arba Tom Yum milteliai, pridedančiais vištienai papildomų skonių.

Vištiena be kaulų

Traški tešla

Traški tešla yra tokia gera, jog tiesiog neįmanoma nustoti valgyti šį puikų užkandį. Traški tešla yra šiek tiek saldoka. Šis užkandis kainuoja 35 THB už dėžutę.

Traški tešla

Blyneliai

Nors blyneliai ir atrodo paprastas patiekalas, bet Talad Rot Fai Ratchada turguje galite rasti išskirtinius blynelius. Čia galite užsisakyti blynelius, kurie atrodo kaip įvairūs animaciniai herojai. Vaikai juos tiesiog dievina!

Blyneliai

Kluay Ping (Kepti bananai su kokosų padažu)

Kepti bananai yra vienas iš mūsų mėgstamų užkandžių. Bananai suveriami ant pagaliukų ir skrudinami iki aukso rudumo spalvos. Tada sunkiu daiktu bananai suspaudžiami ir išmirkomi kokosų padaže. Šis užkandis yra labai skanus. Dėžutė kainuoja 35 THB.

Kluay Ping (Kepti bananai su kokosų padažu)

Traškūs Roti

Roti yra tailandietiškas užkandis, kurį galite rasti visuose naktiniuose turguose. Talad Rot Fai Ratchada turgaus prekystaliai siūlo daugelio rūšių roti ir visi jie yra tikrai skanūs.

Traškūs Roti

Kokosų pienas

Talad Rot Fai Ratchada turguje rasite daug gėrimų parduotuvių. Šviežias kokosų pienas puikiai tiks atsigaivinti apsipirkinėjant turguje.

Kokosų pienas

Tailandietiška pieniška arbata

Galite išbandyti įvairiausias tailandietiškos pieniškos arbatos rūšis, kurios šiame turguje kainuoja tik 25-30 THB. Pieniška arbata Tailande gali būti labai saldi, todėl užsakinėjant paprašyti įdėti mažiau cukraus gali būti visai gera mintis.

Tailandietiška pieniška arbata

Kepti vontonai

Šie kepti vontonai yra puikus užkandis. Jie yra traškūs ir užpildyti pikantišku mėsos arba kiaušinio įdaru. Saldžiarūgštis padažas šiuos keptus vontonus padaro netgi dar skanesniais.

Kepti vontonai

Tailandietiški desertai

Tailandietiški desertai yra dalykas, kurį tiesiog būtina išbandyti besisvečiuojant Bankoke. Talad Rot Fai Ratchada turguje rasite įvairiausių jo rūšių, tokių kaip Spindulinių pupuolių saldainiai, Kokosiniai ryžių koldūnai ir, žinoma, populiariausias tailandietiškas desertas - Mangai su lipniaisiais ryžiais.

 Tailandietiški desertai

Skanaus!

Travel Offer 2020