Ko paragauti Traukinių turguje (Talad Rot Fai Srinakarin) Bankoke

Skanaus vietinio maisto ragavimas yra vienas iš svarbiausių dalykų keliaujant, ar ne? Talad Rot Fai Srinakarin arba Traukinių turgus Bankoke siūlo platų maisto pasirinkimą, pradedant gatvės maisto prekeiviais ir baigiant puikiais restoranais bei barais su gyva muzika.

Čia rasite mūsų pasirinktus mėgiamiausius patiekalus bei užkandžius, kurių galite paragauti Talad Rot Fai Srinakarin turguje.

Hoy Tod (Traškus midijų omletas)

Hoy Tod yra tailandietiškas traškus omletas, kuris atrodo lyg kepti blyneliai su midijomis ir patiekiamas su čili padažu. Talad Rot Fai Srinakarin turgus yra mūsų mėgstamiausia vieta, kur užsukę nepraleidžiame progos paragauti Hoy Tod. Čia omletas būna visad gerai iškeptas, traškus ir itin žadinantis apetitą. Paprastai užsisakome įvairių jūros gėrybių Hoy Tod, o jūros gėrybės visada būna šviežios ir puikiai tinkančios šiam patiekalui.

Hoy Tod (Traškus midijų omletas)

Kepti vištos sparneliai

Aliejuje kepti vištos sparneliai yra puikus užkandis. Jie traškūs ir tikrai skanūs. Galite užsisakyti juos su paprikos milteliais, barbekiu milteliais, sūrio milteliais ar netgi sutrintais džiovintais čili, kad skonis būtų dar stipresnis. Šie traškūs vištos sparneliai yra labai pigūs, nes kainuoja tik po 1 THB už vienetą, bet yra netikėtai geri, kaip už tokią kainą.

 Kepti vištos sparneliai

Goong Tung (Tailandietiškų aštrių jūros gėrybių rinkinys)

Goong Tung yra plačiai žinomas tailandietiškas jūros gėrybių patiekalas. Fantastiško skonio keptos jūros gėrybės patiekiamas ant popieriaus, o patiekalo valgymui naudojami įrankiai yra kibirėlis ir plastikinės pirštinės. Jie patiekia krevetes, kalmarus ir kitokias jūsų pasirinktas jūrų gėrybes už vietinę kainą, kuri yra žymiai mažesnė nei restoranuose ir užtikrina labai gerą kainos ir kokybės santykį. Į turgų turėtumėte atvykti tuščiu skrandžiu ir pasimėgauti šiuo Tailando virtuvės jūros gėrybių patiekalu.

 Goong Tung (Tailandietiškų aštrių jūros gėrybių rinkinys)

Traškios keptos krevečių galvutės

Traškios keptos krevečių galvutės yra puikus užkandis, jei norite išbandyti kažką naujo. Krevečių galvutės yra kepamos iki apskrunda, paruduoja ir tampa tikrai skanios. Papildomai užkandžio skonį sustiprina padengimas paprikos milteliais arba sutrintais džiovintais čili.

Traškios keptos krevečių galvutės

Ant žarijų kepti dėmėtieji Babilonai su sūriu

Dėmėtasis Babilonas yra saldžių jūros sraigių rūšis, kurios tekstūra yra šiek tiek traški. Jei mėgstate jūros gėrybes ir sūrį, šiame patiekale tie du dalykai tikrai puikiai dera. Čia rasite su sūriu patiekiamus ne tik dėmėtuosius Babilonus, bet ir krevetes, austres, guronius ar geldeles.

Ant žarijų kepti dėmėtieji Babilonai su sūriu

Kepti minkštieji krabai

Kitas mūsų rekomenduojamas užkandis jūros gėrybių mylėtojams yra aliejuje kepti minkštieji krabai. Šie krabai gruzdinami iki tampa traškūs ir aukso spalvos. Visas krabas gali būti suvalgomas pilnai. Užsisakėm vieną rinkinuką pabandymui ir gavome tikrai daug krabų tik už 20 THB.

Kepti minkštieji krabai

Takoyaki 

Takoyaki yra vienas iš žinomiausių Japonijos gatvės maisto patiekalų, bet jį galite rasti ir Talad Rot Fai Srinakarin turguje. Šį patiekalą sudaro pikantiškos tešlos blynelis susuktas į rutuliuką ir užpildytas keltomis jūros gėrybėmis. Takoyaki skonis yra ganėtinai saldus dėl majonezo ir kito padažo. Vienas rutuliukas kainuoja 5 THB.

Takoyaki

Valgomi vabalai

Ar kada nors savo gyvenime bandėte valgyti vabalus? Vabalų valgymas gali būti vienas iš iššūkių. Tailande vabalai valdomi pakankamai plačiai, o Talad Rot Fai Srinakarin turgus yra tikrai gera vieta išbandyti skanius keptus vabalus Bankoke.

Prieš jų paragaudami, perskaitykite Tailando skonio gidą: Vabalų valgymas Tailande.

Valgomi vabalai

Traški tešla

Traški tešla yra tokia gera, jog tiesiog neįmanoma nustoti valgyti šį puikų užkandį. Traški tešla yra šiek tiek saldoka. Šis užkandis kainuoja 35 THB už dėžutę.

Traški tešla

Kluay Ping (Kepti bananai su kokosų padažu)

Kepti bananai yra vienas iš mūsų mėgstamų užkandžių. Bananai suveriami ant pagaliukų ir skrudinami iki aukso rudumo spalvos. Tada sunkiu daiktu bananai suspaudžiami ir išmirkomi kokosų padaže. Šis užkandis yra labai skanus. Tikėkitės sumokėti 20 THB už 1 pagaliuką.

Klauy Ping (Kepti bananai su kokosų padažu)

Look Choup (Vaisių formos spindulinės pupuolės)

Look Choup yra labai populiarus desertas Tailande. Spalvinga vaisių formos deserto išvaizda yra tikrai patraukli. Look Choup gaminama iš spindulinių pupuolių, kurios nudažomos maistiniais dažais ir tada panardinami želatinoje. Šio deserto skonis yra saldus, o taip pat puikiai kvepia.

Look Choup (Vaisių formos spindulinės pupuolės)

Travel Offer 2020