Puketo oro uostas (HKT)

Puketo tarptautinis oro uostas (HKT) yra trečias pagal aptarnaujamų keleivių skaičių oro uostas Tailande, kuris yra pagrindiniai vartai į Puketą, didžiausią Tailando salą ir vieną iš populiariausių turistinių vietų šalyje. Milijonai turistų aplanko Puketą kiekvienais metais, o didžioji dalis jų atvyksta per saloje veikiantį HKT oro uostą. Puketo oro uostas sulaukia daugybės skrydžių iš įvairių Tailando regionų, o taip pat keletos Pietryčių Azijos šalių. Tolimojo nuotolio skrydžiai šio oro uosto taip pat neaplenkia, o jų kiekis ženkliai išauga turistinio sezono metu.

Puketo oro uostas (HKT)

Tarptautiniai skrydžiai į Puketo oro uostą

Tailandas sulaukia tarptautinių skrydžių iš įvairių pasaulio vietų. Būdamas trečiu didžiausiu oro uostu šalyje, Puketo oro uostas sulaukia daugybės tarptautinių skrydžių, siūlomų tiek standartinių oro linijų, tiek ir žemų kainų skrydžius siūlančių kompanijų.

Puketo tarptautinis oro uostas sulaukia tarptautinių skrydžių iš šių šalių:

- Kinijos
- Malaizijos
- Rusijos
- Singapūro
- Pietų Korėjos
- Honkongo
- Kambodžos
- Vokietijos
- Kataro
- JAE
- Australijos
- Danijos
- Švedijos
- Šveicarijos
- Jungtinės Karalystės
- Turkijos
- Suomijos

Vietiniai skrydžiai į Puketo oro uostą

Puketo salą iš kitų Tailando vietovių galima pasiekti naudojantiais šiais vietiniais skrydžiais į Puketo oro uostą (HKT) iš:

- Bankoko
- Čiangmajaus
- Hatjajaus
- Ko Samujo
- Patajos
- Udon Tanio 
- Čiangrajaus

 

Skrydžių bilietai

Gerų pasiūlymų skrydžiams į Puketą galite rasti paieškos sistemose Trip.com arba Kiwi.com. Rekomenduotina išbandyti abi paieškos sistemas ir palyginti jų siūlomas kainas, kadangi skirtingiems skrydžiams bet kuri iš jų gali pateikti geresnį pasiūlymą.

Bilietus vietiniams ir regioniniams skrydžiams į Puketo oro uostą galite užsisakyti pasinaudodami šia paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system
 

Tailando SIM kortelė Puketo oro uoste

Puketo oro uoste galima rasti visų trijų pagrindinių Tailando mobilaus ryšio tiekėjų skyrius. Jei planuojate įsigyti vietinę SIM kortelę ir norite sutaupyti, galite Tailando mobilaus ryšio kortelę užsisakyti internetu ir pasiimti atvykę į Puketo oro uostą. Taip bus gerokai pigiau.

Užsisakykite Tailando 4G SIM kortelę su nuolaida čia: [IŠPARDAVIMAS] 4G SIM kortelė Tailandui (paėmimas HKT oro uoste)

Taksi iš Puketo oro uosto į viešbutį

Kadangi viešasis transportas Puketas nėra gerai išvystytas, kelionė taksi yra lengviausias būdas pasiekti viešbutį iš Puketo oro uosto. Kadangi taksi vairuotojai Puketo oro uoste dažnai stengiasi "nugręžti" turistus, užsisakyti privatų taksi internetu dažnai yra geriausias pasirinkimas. Pasirinkus šį variantą, oro uoste jūsų lauks vairuotojas, laikantis lentelę su jūsų vardu. Toks kelionės būdas neabejotinai yra pats patogiausias būdas pasiekti viešbutį iš Puketo oro uosto, leidžiantis išvengti nesąžiningų oro uosto taksi vairuotojų.

Privatų taksi iš Puketo oro uosto į viešbutį saloje galima užsisakyti čia: Taksi iš Puketo oro uosto (HKT) į viešbutį

Kur apsistoti netoli Puketo oro uosto

Kadangi Puketas pritraukia milijonus turistų kasmet, saloje galima rasti įvairiausių apgyvendinimo įstaigų, tinkamų skirtingiems skoniams ir kišenei. Jei norite apsistoti netoli Puketo oro uosto, rinkitės viešbutį Mai Khao paplūdimyje. Šis paplūdimys taip pat tinkamas visiems, ieškantiems vietos ramiai papoilsiauti Pukete.

Hotels in Phuket

Daugiau vietų, kur apsistoti Pukete, galite rasti čia: Puketo viešbučiai Booking.com.