THAI.LT - Tailandas, kelionė į Tailandą, Tailando virtuvė

Kelionės planas

Tailando viza

Kelionių blogas

Bankokas

Kurortai ir salos

Šiaurės Tailandas

Pietryčių Azija

Užsakymai

Tailando virtuvė

Tailando vaisiai

Tailandietiški receptai

Apžvalgos

Tailandas - Kelionė į Tailandą

THAI.LT yra kelionių portalas, kuriame išsamiai pristatomas Tailandas ir kelionės į Tailandą. Čia vienoje vietoje rasite daugybę informacijos apie tai, ką pamatyti ir nuveikti Tailande bei populiariausiose Tailando salose bei miestuose. THAI.LT yra labai naudingas planuojant kelionę į Tailandą. Sužinokite viską apie turistinėms kelionėms tinkamas Tailando vizas, transporto galimybes, oro sąlygas, Tailando festivalius bei vietas apsipirkti.

Mūsų Tailando kelionių blogas yra vieta, kurioje mes dalinamės savo kelionių po Tailandą istorijomis, patarimais ir įvairiais triukais, kaip keliauti patogiau ir pigiau.

THAI.LT kelionių portale pristatomas ne tik Tailandas, kadangi Pietryčių Azijoje yra daug šalių, į kurias verta nukeliauti. Šiose šalyse rasite daug įdomių ir unikalių lankytinų vietų, todėl kelionę į Tailandą galima nesudėtingai suderinti su kelione į kitas Pietryčių Azijos šalis.

Bendradarbiaudami su partneriais, padedame rasti geriausius viešbučių pasiūlymus, bilietus vietinėms ir tarptautinėms kelionėms, pigesnius bilietus į įvairias lankytinas vietas, o taip pat ekskursijas Tailande ir Pietryčių Azijoje.


Tailando virtuvė

THAI.LT taip pat rasite populiariausius Tailando virtuvės patiekalus, kurių tiesiog būtina paragauti keliaujant Tailande. Top 10 Tailando virtuvės patiekalų sąrašas sudarytas vietinių ir rekomenduojamas visiems pirmą kartą keliaujantiems į Tailandą. Čia taip pat rasite sąrašą populiariausių Tailando vaisių, kad būtų lengviau pažinti egzotiškus jų skonius.

Mūsų virtuvės šefė iš Tailando dalinasi lengvai pagaminamais Tailando virtuvės patiekalų receptais, kurie pravers kiekvienam, norinčiam pasimėgauti Tailando virtuvės skoniais savo virtuvėje. 

THAI.LT taip pat apžvelgia Tailando virtuvės restoranus, turgus ir kitas vietas, kuriose galite išmėginti įvairiausius Tailando virtuvės patiekalus.

Tailando virtuvės blogas THAI.LT portale yra vieta, kurioje dalinamės savo Tailando virtuvės patirtimi, patarimais, kur ir ko verta paragauti, kaip užsisakyti maistą Tailande, kokius egzotiškus skonius nepraleisti progos išbandyti ir t.t.