Mianmaro Viza

Daugumai užsieniečių, tarp jų ir lietuviams, yra reikalinga Mianmaro viza, norint aplankyti Mianmarą ir pakeliauti po šią nuostabią šalį. Tik 8 Pietryčių Azijos šalių piliečiai turi išskirtinę teisę atvykti į Mianmarą be vizos, tad net jei ir turite kitos valstybės pasą, šiuo atveju situacijos tai nepalengvins.

Mianmaro Viza

Mianmaro bevizis režimas

Brunėjaus, Kambodžos, Filipinų, Indonezijos, Laoso, Vietnamo ir Tailando piliečiai Mianmare be vizos gali lankytis iki 14 dienų, o tuo tarpu Singapūro piliečiams suteikiamos išskirtinės sąlygos - bevizis režimas net iki 30 dienų.

Mianmaro turistinė viza

Turistinė Mianmaro viza galioja 3 mėnesius nuo jos išdavimo datos ir leidžia lankytis Mianmare iki 28 dienų nuo atvykimo į šalį.

Mianmaro vizą galite lengvai gauti Bankoke įsikūrusioje šios šalies ambasadoje. Mokestis už vizą priklauso nuo išdavimo trukmės - nuo 1600 THB už vizą išduodamą per 2 dienas iki 2290 THB už tą pačią dieną išduodamą vizą. Mianmaro ambasada Bankoke veikia 09:00-12:00 (prašymo vizai pateikimui) ir 15:30-16:30 (paso su viza pasiėmimui). Ambasada uždaryta visomis Tailando ir Mianmaro valstybinių švenčių dienomis.

Naudotis Lietuvoje veikiančių kelionių agentūrų paslaugomis ir mokėti didelius pinigus už Mianmaro vizos išdavimą tikrai nerekomenduojame.

Mianmaro eVisa

Mianmaro eVisa išduodama piliečiams iš daugiau nei 100 šalių, įskaitant ir Lietuvą. Vienkartinė turistinė eVisa kainuoja 50 JAV dolerių ir sudaro sąlygas įvažiuoti į šalį per 90 dienų nuo jos išdavimo, bei leidžia lankytis Mianmare 28 dienas. Su Mianmaro eVisa į šalį leidžiama atvykti per šiuos oro uostus ir sausumos sienos perėjimo punktus:

  • Jangono tarptautinis oro uostas
  • Mandalajaus tarptautinis oro uostas
  • Nay Pyi Taw tarptautinis oro uostas
  • Tachileik sausumos sienos perėjimo punktas
  • Myawaddy sausumos sienos perėjimo punktas
  • Kawthaung sausumos sienos perėjimo punktas
  • Tamu sausumos sienos perėjimo punktas
  • Rih Khaw Dar sausumos sienos perėjimo punktas

Detalią informaciją apie Mianmaro eVisa rasite čia: Mianmaro eVisa.

Patarimai

Plačiau apie Mianmarą ir ką reikia žinoti planuoant keliauti į šią šalį skaitykite čia: Mianmaras.

Travel Offer 2020