Orai Bankoke

Sausasis sezonas

Nuo lapkričio iki gegužės orai Bankoke dažniausiai yra sausi, su itin nedidele lietaus tikimybe. Sausasis sezonas Bankoke išskiriamas į vėsųjį sezoną (nuo lapkričio iki vasario) ir karštąjį sezoną (nuo kovo iki gegužės), kuomet temperatūra gali kartais pasiekti ir iki 40°C.

Lietaus sezonas

Lietaus sezonas  Bankoke tęsiasi nuo gegužės iki lapkričio. Sezono pradžioje lietus dažniausiai pasirodo kaip trumpos liūtys, trunkančios valandą ar dvi. Lietaus sezonui įsigalint, lietus tampa pastovesnis ir stipresnis, piką pasiekdamas rugpjūtį ir rugsėjį.

Geriausias laikas kelionei

Norėdami pasirinkti, kada geriausias laikas apsilankyti Bankoke, susipažinkite su Tailando sostinės orų reitingais kiekvieną mėnesį.

★★★★★ - Sausis
★★★★☆ - Vasaris
★★★☆☆ - Kovas
★★★☆☆ - Balandis
★★☆☆☆ - Gegužė
★★☆☆☆ - Birželis
★★☆☆☆ - Liepa
★★☆☆☆ - Rugpjūtis
★★☆☆☆ - Rugsėjis
★★★☆☆ - Spalis
★★★★☆ - Lapkritis
★★★★★ - Gruodis

Jei norite išvengti lietaus, o taip pat pernelyg nesižavite dideliais karščiais, kurie karščiausiu metu kartais Bankoke gali pasiekti ir +40°C, į Tailando sostinę turėtumėte vykti vėsiuoju metų laikotarpiu, t.y. nuo lapkričio iki vasario mėnesio. Kovo mėnesį orai Bankoke taip pat neblogi, su nedidele lietaus tikimybe ir dar piko nepasiekusiu karščiu, o įvertinus tai, jog šį mėnesį ir turistų srautai jau pradeda mažėti, tai šį mėnesį daro itin patraukliu kelionei į Bankoką.

 

Bankokas yra tik kelionės po Tailandą pradžia? Pasitikrinkite, kada yra geriausias laikas keliauti į kitas Tailando vietoves ir pasirinkite kelionės kryptį atsižvelgdami į oro sąlygas.