Zoologijos sodai ir akvariumai Patajoje

Jei norite pamatyti arba bendrauti su egzotiniais gyvūnais Patajoje, galite aplankyti vieną iš zoologijos sodų ar akvariumą, esančius mieste ir aplink jį.

Elephant Jungle Sanctuary

Dramblių prieglauda (Elephant Jungle Sanctuary) yra etiška dramblių prieglauda Patajoje. Šioje prieglaudoje galite praleisti laiką bendraudami su drambliais, žaisdami, liesdami, maitindami ir netgi prausdami šiuos švelniuosius milžinus. Bilietus apsilankymui dramblių prieglaudoje Elephant Jungle Sanctuary užsisakykite internetu iš anksto, nes kasdien juos aplankančių žmonių skaičius yra ribotas.

Elephant Jungle Sanctuary Pattaya

Underwater World Pattaya

Povandeninis Patajos pasaulis (Underwater World Pattaya) yra vienas iš moderniausių vandenynų akvariumų Azijoje, kuriame yra įrengtas 100 metrų ilgio povandeninis tunelis. Nors ir ne toks didelis kaip tas, kurį galite rasti Bankoke, šis vandenynų akvariumas Patajoje vis tiek yra vertas dėmesio, ypač jei pasinaudosite galimybe bilietus užsisakyti internetu gerokai pigiau čia: Underwater World Pattaya bilietai su nuolaida.

Underwater World Pattaya

Khao Khew Open Zoo

Khao Khew Open Zoo yra didžiausias atviros koncepcijos zoologijos sodas Tailande. Zoologijos sodas Patajoje suteikia erdvią aplinką savo gyvūnams, kurių rasite čia daugybę rūšių. Interaktyvūs pasirodymai ir gyvūnų šėrimas daro Khao Kheow zoologijos sodą dar ypatingesnį. Įsigykite bilietą su nuolaida internetu čia: Khao Kheow zoologijos sodo bilietai.

Khao Kheow zoologijos sodas

Pattaya Dolphin World

Patajos delfinų pasaulis (Pattaya Dolphin World) yra turistinė atrakcija Patajoje, siūlanti keletą kartų per dieną vykstančius delfinų pasirodymus ir pasiplaukiojimus su delfinais. Pilki ir rožiniai delfinai čia demonstruoja savo sugebėjimus. Jei norite sutaupyti šiek tiek pinigų, užsisakykite bilietą internetu iš anksto čia: Pattaya Dolphin World Show bilietai su nuolaida.

Pattaya Dolphin World 

Kur apsistoti Patajoje

Zoologijos sodai yra už miesto ribų, todėl nėra jokio didelio skirtumo, ar būsite apsistoję Centrinėje PatajojePietinėje PatajojeŠiaurinėje Patajoje arba Jomtieno paplūdimyje, vis tiek susiorganizuoti transportą kelionei ten arba užsisakyti bilietus su įskaičiuotu pervežimu.

Viešbučiai Patajoje

Daugiau viešbučių ir kitų vietų apsistoti Patajoje rasite čia: Patajos viešbučiai Booking.com arba Patajos viešbučiai Agoda.com.