Tailandietiškas desertas - Roti Sai Mai (Medvilninis Saldainis)

Roti Sai Mai yra tailandietiškas desertas, įkvėptas Indijos, kadangi būtent indai pirmieji pradėjo gaminti Roti. Roti Sai Mai yra kilęs iš Ajutajos ir tapo populiariausiu desertu, kurio tiesiog būtina paragauti besisvečiuojant senojoje Tailando sostinėje.

Kas yra Roti Sai Mai?

Roti yra nedidelis ir plonas, keptuvėje keptas miltinis blynas, paprastai gaminamas iš miltų ir kiaušinio. Taip pat siūlomi ir papildomi skoniai, tokie kaip Pandano skonis, braškių arba bananų skonis.

Roti Sai Mai (Cotton Candy)

Tuo tarpu Sai Mai yra tailandietiški saldainiai, vadinami medvilniniais saldainiais, kurie yra įvairių spalvų. Jie lengvai tirpsta burnoje ir yra labai saldūs.

Roti Sai Mai (Cotton Candy)

Kaip valgyti Roti Sai Mai?

Roti Sai Mai (Cotton Candy)

Smagioji dalis yra tada, kuomet Sai Mai saldainio pluoštu padengiate Roti ir juos suvyniojate, taip gaunant puikią skonių kombinaciją.

Roti Sai Mai (Cotton Candy)

Ir tada mėgaukitės!

Roti Sai Mai (Cotton Candy)

Kiek kainuoja Roti Sai Mai?

Roti Sai Mai paprastai pardavinėjami rinkiniais ir parduodami už 30 THB, 50 THB ir 100 THB.

Mažajame 30 THB rinkinyje galite tikėtis rasti apie 10 plonų Roti blynelių ir pakankamai Sai Mai vyniojimui.

Kur įsigyti Roti Sai Mai?

Roti Sai Mai prekiaujama daugelyje parduotuvių Ajutajoje. Vietoje galima pamatyti, kaip Roti Sai Mai yra gaminami rankomis. Pats procesas taip pat vertas dėmesio. Prieš perkant, parduotuvės savininkas neretai leidžia paragauti.

Kitose Tailando dalyse taip pat įmanoma rasti prekeivių, prekiaujančių Roti Sai Mai turguose arba netoliese turistinių vietų. Tačiau kitur šio tailandietiško deserto rasti tikrai nėra lengva, tad, pasitaikius progai, ja būtinai pasinaudokite.

Roti Sai Mai (Cotton Candy)

Patarimas

Bankoke Roti Sai Mai galite rasti rajone šalia Pergalės paminklo (Victory Monument).

Skanaus!

Travel Offer 2020