Raksawarin karštosios versmės Ranonge

Raksawarin karštosios versmės (Raksawarin Hot Springs and Public Park) yra viena iš žymiausių lankytinų vietų Ranonge. Ši vieta nuo Ranongo miestelio nutolusi apie 2 km. Ten galite nuvykti viešuoju transportu (songtaew) nuo Ranongo centrinio turgaus už 20 THB. Įėjimas į parką nemokamas.

Raksawarin karštosios versmės

Toje pačioje vietoje trykšta 3 natūralios karštosios versmės, kurių temperatūra yra 65 laipsniai. Šiose karštosiose versmėse gausu svarbių mineralų ir jos yra vienintelės Tailande karštosios versmės be sieros. Vanduo čia yra laikomas tyru, kadangi nėra juntamas sieros kvapas, o vanduo gali būti geriamas tiesiai iš versmės.

Raksawarin karštosios versmės

Įmerkėme kojas viename iš daugelio čia esančių baseinų. Vanduo buvo iš tikrųjų karštas, tad užtruko kiek laiko, kol pavyko kojas panardinti. Vietiniai žmonės, kurie čia sudaro absoliučią daugumą, buvo malonūs ir rūpestingai stengėsi patarti, kaip reiktų pratintis prie karšto vandens. Mirkimas karštosiose versmėse čia yra tikrai smagi ir įdomi patirtis, ypač kai tai galima daryti atvirame gražiai sutvarkytame parke.

Raksawarin karštosios versmės

Parke lankytojams yra siūlomos ir SPA paslaugos. Čia taip pat yra įrengtas karštų grindų kompleksas bei treniruoklių salė.

Raksawarin karštosios versmės

Karštų grindų kompleksas yra virš karštųjų versmių, kurių skleidžiama šiluma yra paskirstoma po visą kompleksą, užtikrinant tinkamą grindų temperatūrą. Kai kas čia užsiima joga arba skaito knygą, kiti tiesiog užmiega ant šiltų grindų. Tai iš tikrųjų labai malonu. Tačiau čia neturėtumėte praleisti daugiau nei 30 minučių, kadangi tai gali sukelti pernelyg stiprų prakaitavimą.

Ten taip pat yra kabantis medinis tiltas, leidžiantis pasimėgauti aplink karštas versmes esančia vaizdinga gamta. Tai taip pat puiki vieta pasidaryti fotografiją.

Raksawarin karštosios versmės

Praleidę šiek tiek laiko atsipalaiduodami Raksawarin karštosiose versmėse, pasivaikščiodami grįžome iki Ranongo autobusų stoties, kuri yra tik už 2 km nuo parko.

Travel Offer 2020