Muziejai ir galerijos Bankoke

Bankokas yra didelis ir jame gausu lankytinų vietų įvairiausių pomėgių keliautojams. Jei mėgstate meną, apsilankykite vienoje iš Bankoko meno galerijų, tokių kaip Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC) ar Nacionalinė Galerija. Jei jus traukia istorija, muziejus po atviru dangumi Ancient Siam (Senovės Siamas) arba savo senoviniais eksponatais besididžiuojantis Eravano muziejus turėtų būti jūsų pasirinkimas. Nei vienas iš šių dalykų jūsų nedomina? Keliaukite į Art in Paradise arba Madame Tussauds muziejų ir puikiai praleisite laiką besifotografuodami su įspūdingais 3D paveikslais arba pasaulinio garso įžymybėmis.

Madame Tussauds muziejus

Bankokas turi savo Madame Tussauds muziejų su didele vaškinių figūrų kolekcija. Muziejuje yra 8 skirtingos zonos: Raudonasis kilimas, Muzika, Istorija, Filmai, Lyderiai, Menas ir mokslas, TV ir Sportas. Įžymios asmenybės, kurias čia galite sutikti, yra pop žvaigždės, kino žvaigždės, menininkai, pasaulio lyderiai, sportininkai, mokslininkai ir kiti žinomi žmonės. Madame Tussauds muziejuje turėsite galimybę pasidaryti begalę fotografijų su tokiomis žvaigždėmis kaip Michael Jackson, One Direction, Bruce Lee, Brad Pitt, Angelina Jolie, Albert Einstein, David Beckham, Cristiano Ronaldo arba Žmogumi-voru.

Užsisakykite bilietus į Madame Tussauds muziejų su nuolaida internetu čia: Bankoko Madame Tussauds bilietai.

Madame Tussauds Bangkok

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

Bankoko Meno ir Kultūros Centras arba BACC yra Tailando šiuolaikinio meno ir tarptautinių menininkų namai Bankoke. Šioje meno galerijoje surinkti ir plačiai auditorijai pristatomi įvairių menininkų kūrybos šedevrai. Bankoko Meno ir Kultūros Centre rasite meno biblioteką, atvirą erdvę menininkams ir daugiau nei 3000 kvadratinių metrų ploto parodų erdvę vizualiųjų menų parodoms organizuoti. Parodos čia nuolat kinta, todėl apsilankydami pakartotinai turite galimybę pasimėgauti skirtingų talentingų menininkų darbais.

Daugiau informacijos apie šią meno galeriją rasite čia: Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC).

Art Galleries in Bangkok 

Art in Paradise galerija

Art in Paradise yra optinių iliuzijų galerija Bankoke. Galerijoje yra penkios zonos: Aqua, Safari, Klasikinio meno, Fantazijos, Gamtos ir Modernaus meno. Galerija yra visiškai interaktyvi, nes galite ant šių paveikslų lipti ir fotografuoti pozuodami su jais. Apgaukite savo ir draugų akis šioje iliuzijų galerijoje!

Atlikite dar vieną triuką ir išleiskite mažiau užsisakydami bilietą internetu iš anksto čia: Bankoko Art in Paradise bilietai.

Art in Paradise Bangkok 

Nacionalinė Galerija

Bankoke įsikūrusi Nacionalinė Galerija yra meno galerija ir vienas iš Tailando nacionalinių muziejų. Čia juntama klasikinė atmosfera, o net ir pačius galerijos pastatus verta pamatyti, kadangi jie buvo sukurti žymaus Europos architekto Carlo Allegri. Nacionalinė galerija naudojama laikinoms žymių vietinių ir užsienio menininkų darbų parodoms, o taip pat eksponuoti daugybę klasikinio ir šiuolaikiniųo meno kūrinių. Nuolatinės kolekcijos susideda iš šiuolaikinių skulptūrų, tradicinės tapybos ir senovės religinių paveikslų. Čia taip pat eksponuojami karaliaus Ramos VI ir Jo Didenybės karaliaus Bumibolo aliejinės tapybos paveikslai.

Daugiau informacijos apie šią Tailando sostinės meno galeriją rasite čia: Bankoko Nacionalinė Galerija.

The National Gallery, Bangkok

Ancient Siam (Senovės Siamas)

Ancient Siam yra vienas iš didžiausių muziejų po atviru dangumi pasaulyje. Čia rasite daugelio Tailandui istoriškai reikšmingų architektūros paminklų, tokių kaip šventyklos, rūmai ir šventovės, sumažintas kopijas. Apsilankydami šiame muziejuje turėsite galimybę per vieną dieną apkeliauti visą Tailandą.

Užsisakykite Ancient Siam bilietus internetu ir pasinaudokite galimybę gauti žymią nuolaidą.

Ancient Siam 

Eravano muziejus (Erawan Museum)

Eravano muziejaus pastatas iš aplinkos išsiskiria didžiule ant pastato stogo stūksančia trigalvio dramblio skulptūra. Muziejuje yra daug neįkainojamų Tailando ir Azijos antikvarinių daiktų, meno kūrinių ir religinių objektų.

Susipažinkite su Tailando kultūra ir religija šiame muziejuje pigiau, užsisakydami bilietus internetu čia: Eravano muziejaus bilietai internetu.

The Erawan Museum 

Atrasti Tailando kultūrą ir istoriją šiuose dviejuose muziejuose galite dar pigiau, jei užsisakysite vieną kombinuotą Eravano muziejaus ir Ancient Siam bilietą.

Kur apsistoti Bankoke

Turėtumėte rinktis Viešbutį Sukhumvit rajone jei norite apsistoti miesto centre, iš kur viešuoju transportu lengvai pasiekiami visi svarbiausi miesto rajonai, įskaitant visus čia įvardintus muziejus ir galerijas. Šiame rajone taip pat yra daug lankytinų vietų, restoranų, prekybos centrų ir įvairiausias pramogas siūlančių vietų, todėl ir vakarais nuobodžiauti tikrai neteks. Viešbutį Sukhumvit rajone rasite čia: Viešbučiai Sukhumvit rajone.

Hotels in Sukhumvit

Daugiau vietų, kur apsistoti Bankoke rasite čia: Bankoko viešbučiai Booking.com or Bankoko viešbučiai Agoda.com.