Muziejai ir galerijos Patajoje

Jei atostogaujant Patajoje pasitaikys lietinga diena arba šiaip nusibos leisti laiką paplūdimiuose besimėgaujant saule, besimaudant ar užsiiminėjant mėgstamu vandens sportu, smagiai praleiskite laiką Patajoje įsikūrusiuose įdomiuose muziejuose bei galerijose - rinktis tikrai yra iš ko!

Ripley’s Believe It Or Not! Muziejus

Ripley’s Believe It Or Not! Muziejus yra visame pasaulyje žinoma Patajos turistinė vieta, kurioje pilna įvairių neįprastų, šokiruojančių ir įspūdingų eksponatų. Bilietai į šį muziejų yra ganėtinai brangoki, tačiau suplanavus iš anksto ir įsigyjant internetu galima ženkliai sutaupyti. Tą galite padaryti čia: Ripley’s Believe It or Not! Muziejaus bilietai su nuolaida

Ripley’s Believe It Or Not! Muziejus

Galerija Art in Paradise

Art in Paradise yra pirmoji Tailando optinių iliuzijų galerija, atsidariusi Patajoje. Čia rasite net 10 galerijų su 3D paveikslais. Galerija yra visiškai interaktyvi, nes galite ant šių paveikslų lipti ir fotografuoti pozuodami su jais. Apgaukite savo ir draugų akis šioje iliuzijų galerijoje!

Atlikite dar vieną triuką ir išleiskite mažiau užsisakydami bilietą internetu iš anksto čia: Art in Paradise Pattaya bilietai su nuolaida.

Art in Paradise Pattaya 

Teddy Bear muziejus

Meškiuko Tedžio (Teddy Bear) muziejusPatajoje yra puiki šeimyninė atrakcija, kurioje rasite per tūkstantį meškiukų Tedžių. Šiame muziejuje galite juos paliesti, apkabinti ir nusifotografuoti su šiais visame pasaulyje mėgstamiausiais žaislais. Meškiuko Tedžio muziejaus bilietus užsisakykite internetu iš anksto ir gausite didelę nuolaidą.

Meškiuko Tedžio muziejus Patajoje

Patajos brangakmenių galerija

Patajos brangakmenių galerija (Gems Gallery Pattaya) - didžiausia juvelyrinių dirbinių galerija/parduotuvė ne tik Patajoje, bet ir visame pasaulyje.

Patajos brangakmenių galerija (Gems Gallery Pattaya) 

Kur apsistoti Patajoje

Patajos muziejai ir galerijos išsibarstę po centrinę miesto dalį, tad patogiausia juose lankytis apsistojus Centrinėje Patajoje. Nors, jei apsistosite Pietinėje PatajojeŠiaurinėje Patajoje arba Jomtieno paplūdimyje, pasiekti šias lankytinas vietas miesto centre ir nebus pernelyg sudėtinga.

Viešbučiai Patajoje

Daugiau viešbučių ir kitų vietų apsistoti Patajoje rasite čia: Patajos viešbučiai Booking.com arba Patajos viešbučiai Agoda.com.