Rytinė pakrantė

Pietų Tailandas siūlo platų pasirinkimą puikioms paplūdimio atostogoms. Rytinėje pakrantėje jūsų laukia Tailando įlanka ir jos salos Ko SamujisKo Panganas ir Ko Tao, o taip pat pakrančių kurortai Hua Hinas bei Ča-amas

Ko Samujis

Ko Samujis yra viena iš populiariausių turistinių vietų Tailande. Saloje gali rasti nuostabią gamtą, gražius balto smėlio paplūdimius, krištolo skaidrumo jūrą, iš apžvalgos aikštelių atsiveriančius svaiginančius vaizdus, gražias šventyklas ir įvairius turistinius užsiėmimus, tokius kaip nardymas, maisto ruošimo kursai ir kt.

Ko Samujo sala

Ko Panganas

Ko Panganas yra sala prie rytinės Pietų Tailando pakrantės. Ši sala, kuri randasi apie trečdalis kelio pakeliui iš Ko Samujo iki Ko Tao, visame pasaulyje įžymi joje vykstančiais Pilnaties vakarėliais (Full Moon Party) ir kokosų palmėmis.

Ko Pangano sala

Hua Hinas

Hua Hinas yra pajūrio kurortas Tailande, tik apie 200 km į pietus nuo Bankoko. Tai seniausias ir labiausiai tradicinis Tailando atostogų kurortas. Čia galima rasti komfortą ir kitus šiuolaikiško kurorto privalumus, sumišusius su vis dar veikiančio žvejybos uosto žavesiu. Hua Hinas yra populiarus ne tik tarp užsienio turistų, bet ir tarp tajų, ypač tas pasakytina apie Bankoko gyventojus.

Hua Hinas

Ča-Amas

Ča-Amas 

Orai Pietų Tailando rytinėje pakrantėje

Rytinėje pakrantėje orai patys geriausi nuo sausio iki kovo. Ko Samujis, Ko Panganas ir Ko Tao gauna mažai lietaus ir mėgaujasi sąlyginai žema temperatūra bei gaivinančiu vėju. Nuo kovo temperatūra ima kilti ir paprastai balandį bei gegužę pasiekia savo piką. Gegužę ir birželį gali šiek tiek palyti, paprastai labai trumpa popiečio liūtimi, o likusią dienos dalį būna saulėta. Rugsėjį atkeliauja musonas, kuris atneša stiprų lietų ir didelį oro drėgnumą. Lietingiausias laikotarpis šioje Pietų Tailando dalyje yra spalio ir lapkričio mėnesiai.

Rytinėje pakrantėje orų sąlygos tam tikru laikotarpiu gali ženkliau skirtis tarp Ko Samujo bei greta esančių salų ir žemyninės dalies kurortų, tokių kaip Hua Hinas.

Norėdami pasirinkti, kada geriausias laikas kelionei į Pietų Tailando rytinę pakrantę, susipažinkite su kasmėnesiniais orų reitingais šioje lentelėje.

Sau Vas Kov Bal Geg Bir Lie Rgp Rgs Spa Lap Gru
★★★★☆ ★★★★★ ★★★★★ ★★★★☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★☆☆☆ ★★☆☆☆ ★★★★☆

Apsilankę Pietų Tailande ketinate savo kelionę tęsti šiaurės kryptimi? Pasitikrinkite, kada yra geriausias laikas keliauti į kitas Tailando vietoves ir pasirinkite kelionės kryptį atsižvelgdami į oro sąlygas.