5 geriausi Tailando virtuvės keptų makaronų patiekalai

Maistas vaidina svarbią rolę Tailando kultūroje. Taigi, jei planuojate apsilankyti šypsenų krašte, nepraleiskite galimybės išbandyti nepamirštamų tailandietiškų keptų makaronų patiekalų.

1. Pad Thai (Tailandietiški kepti makaronai) : ผัดไทย

Pad Thai, pažodžiui "Tailandietiški kepti makaronai", yra labai Tailande populiarus makaronų patiekalas. Šis patiekalas laikomas gera įžanga į Tailando virtuvę užsieniečiui. Pad Thai gaminamas iš plokščių ryžių makaronų. Patiekalas pasižymi puikia klasikinių ingredientų, tokių kaip kiaušiniai, tofu, žemės riešutai, pupelių daigai, kombinacija ir saldžiu, aštriu bei rūgščiu skoniu.

 Pad Thai (Tajų stiliaus kepti makaronai)

Pad Thai receptą rasite čia: Pad Thai - Tailandietiški kepti makaronai.

2. Pad See Ew (Kepti makaronai su sojų padažu) : ผัดซีอิ้ว

Pad See Ew yra platūs ir stori ryžių makaronai, gaminami su tamsiuoju sojų padažu, kinietiškais brokoliais ir kiaušiniais, pridedant jautienos arba vištienos. Tamsusis sojų padažas makaronams suteikia spalvą. Pad See Ew yra patiekiamas su tajų čili pipirų milteliais ir cukrumi, skirtais papildomai pagardinti patiekalą.

Pad See Ew (Kepti makaronai su sojų padažu)

3. Pad Kee Mao (Aštrūs kepti girtieji makaronai) : ผัดขี้เมา

Pad Kee Mao patiekalas yra dažnai vadinamas Girtaisiais makaronais. Patiekalas susideda iš šviežių ryžių makaronų, aštraus rudo padažo, daržovių ir pasirinktos mėsos. Tajų bazilikas ir tajų čili suteikia Pad Kee Mao stipraus aštrumo.

 Pad Kee Mao (Aštrūs kepti girtieji makaronai)

4. Guay Tiew Kua Gai (Ryžių makaronai kepti su vištiena) : ก๋วยเตี๋ยวคั่วไก่

Guay Tiew Kua Gai yra panašus patiekalas, kaip ir Pad Se Ew. Guay Tiew Kua Gai skonis yra unikalus, o tekstūra skiriasi nuo kitų patiekalų. Šis patiekalas gaminamas iš plačių ryžių makaronų, keptų su mėsa, kiaušiniais, pupų daigais, marinuotais ridikėliais ir sumaišytu sojų padažu, patiekiamas su žaliosiomis salotomis. Papildomai galite įsipilti čili padažo tam, jog šis makaronų patiekalas būtų aštresnis.

 Guay Tiew Kua Gai (Ryžių makaronai kepti su vištiena)

5. Pad Mhee Korat (Korato stiliaus kepti makaronai) : ผัดหมี่โคราช

Pad Mhee Korat yra keptų makaronų patiekalas. Jis yra kilęs iš Nakhon Ratčasimos provincijos (taip pat žinomos kaip Koratas). Patiekalas gaminamas iš ryžių makaronų, mėsos, paskanintas tamsiuoju sojų padažu, palmių cukrumi, žuvies padažu ir daržovėmis, tokiomis kaip svogūnų laiškai ir pupų daigai.

Pad Mhee Korat (Korat-Style Stir-Fried Noodles)

Kuris keptų makaronų patiekalas jūsų mėgstamiausias?

Nepamirškite išbandyti 10 žinomiausių Tailando virtuvės makaronų sriubų.

Ar žinote kaip užsisakyti makaronų patiekalus Tailande? Išmokite tai padaryti pasinaudodami mūsų Tailando gatvės maisto gidu: Kaip užsisakyti makaronus Tailande.

Travel Offer 2020