Wat Huay Mongkol šventykla Hua Hine

Wat Huay Mongkol yra šventykla, kurią būtina aplankyti svečiuojantis Hua Hine, dar vadinama "Wat Huay Khot". Šventykla randasi Ban Huay Khot kaime, apie 15 km nuo Hua Hino, Prachuap Khiri Khan provincijoje.

 Wat Huay Mongkol

Šioje šventykloje yra didžiausia budistų vienuolio, vadinamo "Luang Phor Thuad" ir gyvenusio nuo 1582 iki 1682, statula. Šis šventasis vienuolis yra labai gerai žinomas Pietų Tailande dėl to, jog paliesdamas pėda jūros vandenį pavertė gėlu.

Įspūdinga statula, kuri yra apie 11,5 metro aukščio ir 9,9 metro pločio, yra pastatyta ant didelio piliakalnio. Priešais milžinišką statula vienuolio yra raito karaliaus Taksino Didžiojo skulptūra.

 Wat Huay Mongkol

Kiekvienoje statulos pusėje yra po didžiulį medinį dramblį su trimis galvomis. Vietiniai žmonės mėgsta apsukti po 3 ratus po dramblio pilvu, taip tikėdamiesi prišaukti laimę.

 Wat Huay Mongkol

Maldos procedūrų gidas

Atlikime tai, kaip daro vietiniai.

Wat Huay Mongkol

Aukojimo rinkinį, kurį sudaro gėlės, auksinės ir smilkalų lazdelės, galite įsigyti už nedidelę paaukojamą sumą. Po to prisijunkite prie vietinių ir apeikite 3 ratus po didžiuoju mediniu drambliu tam, kad Jūsų norai išsipildytų. Po to galite užlipti stačiais laiptais aukštyn į viršų ir pagerbti budistų vienuolį priklaupdami, pasimelsdami ir padėdami gėles prieš statulą.

Wat Huay Mongkol

Greta Wat Huay Mongkol yra gražiai sutvarkyta šventyklos aplinka su ežerėliu ir gražiu sodu, kur galima pamaitinti žuvis ar tiesiog pasimėgauti pikniku.

 Wat Huay Mongkol

Čia taip pat yra dirbtinis krioklys ir urvas, vadinamas "Than Mongkol urvas".

Wat Huay Mongkol

Komplekse taip pat yra budistų šventykla ir prekystaliai, siūlantys įsigyti aukas ir užkandžius. Jei domitės, galite čia įsigyti budistų amuletus, bet turėtumėt atsiminti, jog jų paskirtis religinė, todėl su įsigytais amuletais reikia elgtis pagarbiai.

 Wat Huay Mongkol

Ši vieta yra tikrai įdomi, net jei ji yra labiau skirta vietos gyventojams nei turistams, nes Wat Huay Mongkol yra viena iš populiariausių ir švenčiausių vietų daugeliui tajų iš visos šalies.

Wat Huay Mongkol yra puiki vieta trumpam apsilankymui, jei esate Hua Hine. Mes čia praleidome apie vieną valandą, bet galite užsilikti ir ilgiau. Įėjimo mokesčio nėra. Šventykla dirba kasdien nuo 5 ryto iki 9 vakaro.

Kaip ten nuvykti

Automobiliu

Hua Hino, važiuokite Nong Plub - Pa La Ou keliu (greitkelis 3218). Apie 14 km į Tabtai rajoną, pasukite į kairę prie Nong Taphao sankryžos, tada visą kelią tiesiai iki atvyksite į Wat Huay Mongkol šventyklą.

Viešuoju transportu

Viešasis transportas į Wat Huay Mongkol nekursuoja, todėl norint ten patekti reikia išsinuomoti sontaew arba tuk-tuk'ą Hua Hine. Išnuomoti motorolerį ir nuvažiuoti ten patiems gali taip pat būti geras pasirinkimas. Šventykla yra gana toli nuo miesto.

Patarimai

  • Perskaitykite lankymosi Tailando šventyklose etiketą.
  • Pasistenkite vengti minių savaitgaliais ir švenčių dienomis.
  • Būkite pasiruošę karštai ir drėgnai dienai.
  • Pasirūpinkite kremu nuo saulės ir tinkamai apsirenkite.
  • Avėkite patogius batus, nes teks juos nusiauti.

Apie Hua Hiną

Hua Hinas, kurio pavadinimas reiškia "Akmeninė galva", yra pajūrio kurortas Tailande, tik apie 200 km į pietus nuo Bankoko. Tai seniausias ir labiausiai tradicinis Tailando atostogų kurortas. Čia galima rasti komfortą ir kitus šiuolaikiško kurorto privalumus, derančius su vis dar veikiančio žvejybos uosto žavesiu. Hua Hinas yra populiarus ne tik tarp užsienio turistų, bet ir tarp tajų, ypač tas pasakytina apie Bankoko gyventojus. Daugiau informacijos: Hua Hinas

Travel Offer 2020