Dinosaur Planet - Pramogų parkas Bankoke

Dinosaur Planet yra daugiau nei 12.000 kv.m ploto pramogų parkas, įsikūręs vadinamo EM District rajono EmSphere dalyje, Bankoko Sukhumvit rajone.

Bankoko Dinosaur Planet nuo 2018 m. balandžio 20 d. uždarytas visam laikui.

Dinosaur Planet

Parką nesudėtinga rasti, kadangi jis įsikūręs tarp Sukhumvit Soi 22 ir 24 gatvių, šalia Benčasiri Parko ir visai netoli BTS SkyTrain Phrom Phong stoties.

Dinosaur Planet parkas padalintas į 8 zonas.

1. Dinosaur District

Pirmojoje zonoje pateikiama informacija apie dinozaurus. Čia demonstruojamos įvairios dinozaurų rūšys ir vaizdžiai pristatomas jų gyvavimo ciklas. Rasite Brachiozauro (lot. Brachiosaurus), Triceratopso (lot. Triceratops) ir Stegozauro (lot. Stegosaurus) skeletus, taip pat laboratoriją, kurioje galėsite stebėti dinozauro perinimo procesą.

 Dinosaur Planet

2. Stars of Dino

Stars of Dino yra išskirtinė sritis, kurioje pasivaikščiodami betoniniu takeliu patirsite tris dinozaurų istorijos laikotarpius - Triaso, Juros ir Kreidos periodus. Kai kurie dinozaurai judina galvas ar uodegas, kiti – skleidžia garsus. Stenduose pateikiama daugiau informacijos apie šiuos priešistorinius gyvius, pvz., kur jie gyveno ir kuo maitinosi.

 Dinosaur Planet

3. Dino Eye

Dino Eye yra daugiau nei 50 metrų aukščio apžvalgos ratas, kuriuo pakilus galima pasigėrėti Bankoko vaizdu iš aukščiau. Už šią pramogą teks papildomai sumokėti po 200 THB žmogui, kas yra tikrai pernelyg brangu.

4. 4D Deep-World

4D Deep-World yra pasivažinėjimas 4D grafikoje į požeminį pasaulį, kur rasite prieš milijonus metų gyvenusių dinozaurų kraštą. 4D pasivažinėjimo kokybė nėra aukšta, nes technologija gan pasenus. Bendrai paėmus, tai visai nebloga pramoga, nors kai kurie mažesni vaikai kartais gali ir išsigąsti.

5. The Great Volcano & The Extinction Live Show

Tai gyvas ugnikalnio išsiveržimo priešistoriniame pasaulyje šuo su įspūdingomis šviesomis ir garsais. Šis šou buvo tikrai neblogas. Turėkite omenyje, kad šis šou vyksta tik vakare 18:30 ir 19:15 valandomis darbo dienomis, su papildomu pasirodymu 20:00 valandą šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis, todėl, norėdami jį pamatyti, susiplanuokite savo apsilankymą parke atitinkamu metu.

6. Raptor X-Treme

Raptor X-Treme yra atrakcionas, kuriame būsite persekiojami dinozauro. Jums teks įvykdyti misiją ir surasti paslėptą raktą bei atidaryti dinozauro narvą, kol būsite nuolat persekiojami dinozauro. Čia pamatysite netikrus negyvėlius bei visur išsitaškiusį kraują. Tai tikrai linksma pramoga, nors kartais mažesniems vaikams gali būti kiek baisoka dėl didelių garsų.

Dinosaur Planet

Dėl saugumo patariama avėti sportinius batelius einant į šią zoną, kadangi aukštakulniai ir sandalai čia nėra leidžiami.

7. Dino Farm

Ten taip pat yra ūkis, kur vaikai gali pajodinėti ant dinozauro ir pažaisti smėlio dėžėje, kurioje jie gali iškasinėti T-Rekso fosilijas. Už šią pramogą papildomai teks sumokėti 100 THB žmogui.

8. 7D Amazing Park

7D Amazing Park yra naujausia zona, kurioje galite praleisti 2 minutes ant platformos žaisdami su įvairių rūšių gyvūnais safaryje, Arktyje ant ledo, panirus giliai į jūrą arba sugrįžus į Juros periodą. Galėsite įsigyti savo 7D patirties nuotraukas.

Darbo laikas

Pirmadienis - penktadienis: 10.00 – 20.00 (bilietų kasos užsidaro 19 val.)

Šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis: 10.00 – 21.00 (bilietų kasos užsidaro 20 val.)

Bankoko Dinosaur Planet nuo 2018 m. balandžio 20 d. uždarytas visam laikui!

Dinosaur Planet

Bilieto kaina

Suaugusiam: 510 THB

Vaikui, kurio ūgis tarp 90 cm ir 140 cm: 340 THB (vaikams, mažesniems nei 90 cm, įėjimas nemokamas)

Į bilieto kainą neįskaičiuota pakilimas Dino Eye apžvalgos ratu ir pasijodinėjimas dinozauru Dino Farm, tačiau į šiuos atrakcionus galite įsigyti atskirus bilietus:

    • Dino Eye (apžvalgos ratas) - 200 THB žmogui
    • Dino Farm (pasijodinėjimas dinozauru) - 100 THB žmogui
    • 7D Amazing Park - 89 THB žmogui

Kaip ten nuvykti

BTS SkyTrain

Važiuokite BTS SkyTrain iki Phrom Phong stoties (E5), išeikite pro išėjimą Nr. 6 ir paėjėkite Sukhumvit gatve apie 100 m - parkas yra prie pagrindinės gatvės, greta Benčasiri Parko

Patarimai

Neretai galima rasti įvairių pasiūlymų ir nuolaidų nuo 15 iki 30 procentų įvairiems AIS ir Bangkok Bank klientams bei M Card kortelės turėtojams.

Parke gali būti ganėtinai karšta dėl Bankoke tvyrančio oro, tad dėvėkite kepurę ir nepamirškit kremo nuo saulės.

Šis pramogų parkas visai smagus ir tinkamas įvairaus amžiaus žmonėms, nors kai kurie triukšmingiausi dinozaurai ir gali kartais išgąsdinti pačius mažiausiuosius.

Travel Offer 2020