Transvestitų šou Patajoje

Pataja yra gyvybingas pakrantės miestas Rytų Tailande, pilnas turistų ne tik nuo saulėtekio iki saulėlydžio, bet ir nakties metu. Dienomis Patajos paplūdimiuose pilna besimėgaujančių saule, o saulei nusileidus visas veiksmas persikelia į Patajos gatves, kur laukia pašėlęs miesto naktinis gyvenimas ir linksmybės.

Transvestitų šou - kabaretas - visai šeimai skirtas pasirodymas su muzika ir šokiais, todėl tai puikus būdas praleisti vakarą. Trys žymiausi transvestitų šou Patajoje yra Tiffany's Show, Colosseum Show ir Alcazar Show. Svečiuodamiesi Patajoje turėtumėte išbandyti ir šį mums neįprastą pramogų žanrą bei aplankyti bent vieną iš šių kabaretų.

Tiffany's Show

Tiffany's Show yra vienas iš žymiausių transvestitų šou ne tik Patajoje, bet ir visame Tailande, kadangi scenoje jis jau daugiau nei 40 metų. Tiffany's Show yra ne tik žinomiausias transvestitų kabaretas iš šių trijų, bet ir brangiausias. Užsisakydami bilietą iš anksto internetu galite gauti nuolaidą, o tai padaryti galite čia: Tiffany's Show bilietai su nuolaida.

Tiffany's Show

Colosseum Show

Colosseum Show yra didžiausias transvestitų šou Patajoje, o jo pasirodymai vyksta neįprastoje aplinkoje - romėniško stiliaus arenoje. Bilietus į Colosseum Show įsigyti internetu tikrai verta, kadangi taip galima sutaupyti ir apie pusę bilieto kainos.

Colosseum Show Pattaya

Alcazar Show

Alcazar Show yra dar viena gera vieta pažinčiai su transvestitų kabaretais Patajoje. Šis muzikos ir šokio šou pristatomas 400 atlikėjų, o tai tikrai įspūdinga. Jei Alcazar Show yra transvestitų šou, kurį norėtumėte aplankyti, užsisakykite savo Alcazar Show bilietus internetu ir gaukite tikrai ženklią nuolaidą.

Alcazar Show Pattaya

Klook.com

 

Kur apsistoti norint apsilankyti transvestitų šou

Tiffany's Show ir Alcazar Show yra netoliese vienas kito, centrinėje Patajos dalyje, nelabai toli nuo North Pattaya kelio, todėl jei norite apsilankyti viename jų, verta apsistoti viešbutyje Centrinėje Patajoje arba Šiaurinėje Patajoje. Colosseum Show įsikūręs pietinėje miesto dalyje, nedideliu atstumu nuo Jomtieno paplūdimio, todėl jį patogiausia pasiekti apsistojus viešbutyje Pietinėje Patajoje arba prie Jomtieno paplūdimio šiaurinės dalies.

Viešbučiai Patajoje

Daugiau viešbučių ir kitų vietų apsistoti Patajoje rasite čia: Patajos viešbučiai Booking.com arba Patajos viešbučiai Agoda.com.