Lankytinos vietos Tailande - Top 10 kultūrinių vietų

Tailando kultūros ministerija paskelbė Top 10 kultūrinių lankytinių vietų Tailande, siekiant išlaikyti kultūrinį paveldą, jį pristatyti turistams bei paskatinti žmones aplankyti šias vietas. Lankytinos vietos buvo atrinktos iš populiariausių vietovių visame Tailande.

Lankytinos vietos Tailande - Top 10 kultūrinių vietų

Lankytinos vietos Tailande - Top 10 kultūrinių lankytinų vietų šalyje:

1. Doi Tung, Čiangrajus

Doi Tung yra kalnas, kuris randasi visai netoliese sienos tarp Tailando ir Mianmaro. Šis kalnas yra viena žinomiausių lankytinų vietų Čiangrajuje. Ten galima rasti Karališkąją vilą, kurioje anksčiau rezidavo princesė motina Srinagarindra, Mae Fa Luang gelių sodą ir Wat Phra That Doi Tung Holy Relic šventyklą.

2. Džimo Tompsono Ferma, Nakhon Ratčasima

Džimo Tompsono Ferma (Jim Thompson Farm) yra vaizdinga ekologiška ferma, kurioje galima pamatyti daugybę sezoninių gėlių, organinių produktų ir pamatyti šilko gamybos procesą. Džimo Tompsono ferma išsaugo Tajų-Laosiečių žmonių, gyvenančių šiaurės rytų regione, kultūrą. Ferma laukia lankytojų kasmet, tačiau tik nuo gruodžio iki sausio pirmos pusės.

3. Nong Nooch Tropinis Sodas, Čonburi

Nong Nooch Tropinis Sodas randasi apie 15 kilometrų į pietus nuo Patajos. Tai yra didžiausias botanikos sodas Pietryčių Azijoje. Visas parko plotas siekia apie 500 akrų, o vaizdingą kraštovaizdį formuoja orchidėjų darželiai ir kiti įspūdingų augalų sodai. Sode taip pat vyksta Tailando kultūros šou 5 kartus per dieną - 10:30, 13:30, 15:00, 16:00 ir 17:00.

Nong Nooch Tropinio Sodo bilietus pigiau įsigyti galite užsisakydami čia: Nong Nooch Tropinio Sodo Bilietai. Šį tropinį sodą taip pat galite aplankyti prisijungdami prie Nong Nooch Tropinio Sodo ir Ko Larn dienos ekskursijos iš Patajos.

4. Buivolų kaimas (Buffalo Village), Supan Buri

Buivolų kaimas (Buffalo Village) arba “Baan Kwai” tajų kalba buvo įkurtas siekiant propoguoti eko-turizmą ir Tailando kultūrinį paveldą bei pristato autentišką centrinio Tailando regiono kaimo gyventojų gyvenimo būdą. Buivolų kaimas randasi Supanburi Provincijoje, apytiksliai 170 km į šiaurės vakarus nuo Bankoko.

Buivolų kaimą galite aplankyti keliaudami su vietiniu gidu ir pasirinkdami Supan Buri dienos išvyką į Buivolų kaimą ir 100 metų turgų.

5. Woodland Muangmai, Nakhon Patomas

Woodland Muangmai Nakhon Patome buvo įkurtas iš privačios vienos šeimos medžio meno kolekcijos. Čia yra muziejaus zona, vadinama Tales of the Wood (medžio istorijos), kuri pristato medinuko vardu "Grandfather Sak" nuotykius. Istorijos yra pasakojamos per tūkstančius retų medžio drožinių eksponatų, eksponuojamų 5000 kv. m plote. Komplekse taip pat yra viešbutis, spa ir restoranas, kurie visi dekoruoti išskirtiniais medžio meno dirbiniais.

6. Senovinis miestas (Ancient City), Samut Prakanas

Senovinis miestas (Ancient City) arba "Muang Boran" tajų kalba yra didžiulis muziejus po atviru dangumi Samut Prakane, užimantis 240 akrų. Šis muziejus saugo skirtingų Tailando regionų tradicinę senovinę architektūrą, meną ir kultūrą.

Senovinį miestą aplankyti iš Bankoko galima užsisakant Senovinio miesto bilietus su privačiu pervežimu. Kitas populiarus būdas apsilankyti šiame muziejuje po atviru dangumi yra derinant kelionę ten su kitu muziejumi ir įsigyjant kombinuotą Senovinio Siamo ir Eravano muziejus bilietus.

7. Siam Niramit Teatras, Bankokas

Siam Niramit yra didžiulis modernus šou Bankoke, kuriame pasirodo daugiau nei 100 scenos atlikėjų, kurie pakeičia apie 500 skirtingų kostiumų. Šou pristato Tailando istoriją, tajų kultūrą, tradicijas, Siamo žmonių gyvenimo būdą ir tikėjimą, o taip pat svarbiausius Tailando festivalius.

Mūsų įspūdžius iš Siam Niramit šou Bankoke galite rasti čia: Siam Niramit Šou Bankoke.

Šis šou nėra pigus, tad nepamirškite įsigyti bilietus pigiau internetu čia: Siam Niramit Bankoke bilietai.

8. Puketo Fantasea Teatras, Puketas

Puketo Fantasea yra viena iš įspūdingiausių naktinių pramogų Pukete. Tai Las Vegaso stiliaus tajų kultūros šou papildytas moderniomis technologijomis bei išskirtiniais šou elementais. Šis šou apima tajų kutūrą, magijos iliuzijas, akrobatiką, gyvunų pasirodymus, pirotechniką, 4-D ir specialius efektus.

Bilietus į šį įspūdingą šou įsigykite pigiau čia: Puketo Fantasea bilietai.

9. Hinoki Land, Čiangmajus

Hinoki Land yra nauja turistinė lankytina vieta Čiangmajuje. Tai miesto modelis, kurio koncepcija yra pristatyti Japoniją Tailande. Šis 2018 metai atidarytas miestelis užima daugiau nei 100 rai plotą, kuris pilnas įspūdingų japoniško stiliaus pastatų, tvenkinių, Zen sodų, Torii kolonų.

10. Tiesos šventykla (Sanctuary of Truth), Čonburi

Tiesos šventykla (Sanctuary of Truth) arba "Prasat Sat Ja-Tam" tajų kalba yra gigantiška medinė konstrukcija, kuri randasi netoli nuo Patajos. Šis medinis pastatas yra 105 metrų aukščio ir jame gausu įspūdingų medienos raižinių, skulptūrų.

Jei planuojate apsistoti Patajoje, ten nesunkiai galite nuvykti patys, tik nepamirškit įsigyti Tiesos šventyklos bilietų iš anksto, nes taip pigiau. Tiesos šventyklą taip pat galima aplankyti iš Bankoko, pasirinkus Dienos ekskursiją į Patają ir Tiesos šventyklą.

Travel Offer 2020