Iš Bankoko į Patają - Kaip nuvykti taksi, autobusu, mikroautobusu, traukiniu

Pataja yra kurortinis miestas Rytų Tailande, tik apie 150 kilometrų į pietryčius nuo Bankoko. Pataja yra arčiausiai Bankoko esantis didesnis Tailando kurortas, todėl yra itin populiarus tarp į šalį traukiančių paplūdimio ir naktinio gyvenimo ieškančių turistų. Iš Bankoko į Patają galite nuvykti taksi, autobusu, mikroautobusu, traukiniu.

Pataja

Taksi iš Bankoko į Patają

Greičiausias ir lengviausias būdas nukeliauti iš Bankoko į Patają yra kelionė taksi. Taksi galite nesunkiai rasti Bankoko gatvėse arba tiesiog užsisakyti taksi pervežimą internetu su paėmimu iš jūsų viešbučio.

Jei atvykstate į vieną iš Bankoko oro uostų (Suvarnabhumi oro uostą ar Don Mueang oro uostą) ir iš ten norite keliauti tiesiai į Patają, taksi užsakymas internetu yra pats patogiausias būdas, kadangi taip jums nereiks niekuo rūpintis - vairuotojas jau pasitiks jus oro uoste. 

Užsisakykite pervežimą taksi iš Bankoko Suvarnabhumi BKK oro uosto į Patają arba pervežimą taksi iš Bankoko Don Mueang DMK oro uosto į Patają ir galėsite mėgautis kelione nuo durų iki durų iš oro uosto į viešbutį Patajoje moderniame automobilyje su oro kondicionieriumi. 

Private Taxi from Bangkok to Pattaya

Kitu atveju galite tiesiog pasirinkti vieną iš prie oro uosto laukiančių taksi ir išbandyti savo derybinius įgūdžius.

Autobusas iš Bankoko į Patają

Kursuoja tiesioginiai autobusai iš Suvarnabhumi oro uosto į Patają. Toks kelionės būdas yra geriausias, jei keliaujate taupiai. Šio tarp oro uosto ir vieno žymiausių Tailando kurortų kursuojančio autobuso bilietus galite užsisakyti internetu čia: Autobusas iš BKK oro uosto į Patają.

Autobusai į Patają kursuoja iš visų pagrindinių Bankoko autobusų stočių: Rytinės autobusų stoties (Ekkamai), Šiaurinės autobusų stoties (Mo Chit) ir Pietinės autobusų stoties (Sai Tai Mai). Didžiausias autobusų pasirinkimas yra keliaujant iš Ekkamai stoties. Jei būsite apsistoję Khao San Road rajone, ten taip pat galite į Patają kursuojančius autobusus. Autobusų bilietus galite užsisakyti čia: Autobusai iš Bankoko į Patają

Autobusas iš Bankoko į Patają

Autobusai iš Bankoko Ekkamai autobusų stoties į Patają yra siūlomi kompanijos Roong Reuang Coach. Šios kompanijos autobusai iš Ekkamai autobusų stotiesišvyksta apytiksliai kas 30 minučių nuo 05.00 iki 23.00 valandos. Kelionė iš šios stoties iki Patajos trunka apie 2,5 valandos, priklausomai nuo eismo sąlygų. Iš Mo Chit ir Sai Tai Mai autobusai į Patają išvyksta rečiau, o ir kelionė trunka kiek ilgiau. Šios kompanijos autobusai keleivius pristato į jų nuosavą autobusų stotį North Pattaya kelyje.

Mikroautobusai iš Bankoko į Patają

Mikroautobusai taip pat kursuoja į Patają, o išvyksta jie iš Ekkamai autobusų stoties, Mochit mikroautobusų stoties ir iš Khao San Road Bankoke.

Mikroautobuso bilietus internetu galite užsisakyti čia: Mikroautobusai iš Bankoko į Patają.

Mikroautobusai iš Bankoko į Patają

Mikroautobusai iš Ekkamai autobusų stoties į Patają išvyksta kas 15 minučių nuo 04.30 iki 21.00 valandos.

Traukinys iš Bankoko į Patają

Iki Patajos vykstantis rytinės linijos traukinys suteikia dar vieną galimybę pasiekti šį kurortą iš Bankoko.

Iš Bankoko į Patają šiokiadieniais kursuoja vienas traukinys. Traukinys išvyksta iš Hua Lamphong geležinkelio stoties 06.55 ir atvyksta į Patajos geležinkelio stotį 10.34. Traukinys iš Patajos atgal į Bankoką išvyksta iš Patajos geležinkelio stoties 14.21 ir kelionę Bankoke baigia 18.25.

Atstumas tarp šių dviejų stočių yra 155 km. Bilieto kaina važiuojant pirma klase yra 140 THB, antra klase - 72 THB, o trečia klase - 31 THB.

Traukinys iš Bankoko į Patają

Patarimai

Daugiau variantų kelionei iš Bankoko į Patają rasite pasinaudoję šia paieškos forma.

Planuodami kelionę užsisakinėti internetu per Bookaway, nepraleiskite progos pasinaudodami išskirtinai mūsų skaitytojams skirtu nuolaidos kodu THAILT5 ir gauti 5% nuolaidą savo kelionei.

5% off on your Bookaway orders

Travel Offer 2020