Geriausios vietos Bankoke švęsti Loy Krathong festivalį 2018

Loy Krathong yra visame Tailande per 12-ojo mėnesio pagal tradicinį mėnulio kalendorių pilnatį švenčiamas festivalis. Praktiškai visos prie upių ar tvenkinių esančios Bankoko vietos pasipuoš tūkstančiais ant vandens spingsinčių žvakelių. Šiemet tikrai gausu vietų, kur 2018 lapkričio 22 dieną galite švęsti šį festivalį.

1. River Festival 2018

River Festival (Upės festivalis) yra renginys, skirtas kasmetinio Tailando festivalio Loy Krathong šventimui. Šiemet Upės festivalio tema yra „Palaimingos kultūros naktys“, o jis švenčiamas bus 9 šiuolaikinės kultūros prieplaukose Bankoke 2018 lapkričio 21 - 24 dienomis, nuo 17 iki 22:30 valandos.

River Festival 2018

Plačiau apie River Festival 2018 skaitykite čia: River Festival 2018: Loy Krathong festivalis Bankoke.

2. Viešieji parkai

30 viešųjų parkų su tvenkiniais visame Bankoke bus atverti žmonėms švęsti Loy Krathong festivalį. Populiariausi parkai iš jų yra Lumpini parkas, Benjakitti parkas, Benchasiri parkas, Santichaiprakarn parkas, Wachirabenchathat parkas, Saranrom parkas, Santiphap parkas.

Loy Krathong parkuose

 

Pilną Bankoko parkų, kuriuose galima švęsti Loy Krathong festivalį, sąrašą rasite čia: 30 parkų Bankoke, kur galima švęsti Loy Krathong festivalį 2018.

3. ASIATIQUE The Riverfront

Jei Loy Krathong naktį norite praleisti triukšmingiau, su gausybe įvairaus maisto, gyva muzika ir pasirodymais, Asiatique the Riverfront prekybos miestelis po atviru dangumi yra vieta, kur turėtumėte keliauti festivalio metu. Tačiau čia galite tikėtis didelės minios žmonių.

ASIATIQUE The Riverfront

Vieta: Charoenkrung Soi 72-76

Kaip ten nuvykti: Lengviausias ir greičiausias būdas yra sėsti į BTS SkyTrain traukinį ir važiuoti iki Saphan Taksin stoties (2 išėjimas) ir tada greta esančioje prieplaukoje pasinaudoti nemokamai į vietą plukdančiu laiveliu (ASIATIQUE The Riverfront’s shuttle boat). Užtruksit tik apie 10 minučių. Laivelis kursuoja nuo 16.00 iki 23.30.

4. Rama VIII tiltas, Čao Praja upė

Loy Krathong festivalis taip pat bus švenčiamas prie Rama VIII tilto, Thon Buri pusėje (kitoje pusėje nei randasi pagrindinė Bankoko dalis).

Čia veiks paroda, bus su Loy Krathong festivaliu susijusios tematikos šviesos ir garso pasirodymas, o taip pat tautinių tajų šokių pasirodymai. Jei nuspręsite Loy Krathong festivalį švęsti čia, galėsite mėgautis Čao Praja upės panorama su įspūdingais Smaragdinio Budos šventyklos, Didžiųjų Rūmų, Aušros šventyklos ir vaizdingojo Rama VIII tilto siluetais.

Rama VIII tiltas, Čao Praja upė

Kaip ten nuvykti: Galite vykti BTS SkyTrain iki Saphan Taksin stoties (S6), išeiti per 2 išėjimą ir tada sėsti į  Chao Phraya Express Boat oranžinės linijos maršrutinį laivą, kuris iš Sathorn prieplaukos jus nuplukdys į Phra Arthit prieplauką, kuri yra netoli Rama VIII tilto. Kitu atveju, galite sėsti į autobusą Nr. 49, 3, 9, 30, 32, 53, 65, 516.

5. Chulalongkorn universitetas - CU Full Moon 2018

Chulalongkorn universitetas organizuos Loy Krathong festivalio šventę "CU Full Moon 2018", kuri vyks 2018 lapkričio 22 dieną nuo 17 iki 22 valandos prie Chulalongkorn universiteto tvenkinio.

Čia vykstanti šventė yra skirta tradicijų, Tailando meno ir kultūros išsaugojimui ir propagavimui. Pažymima ir didelė vandens bei tinkamo gamtinių resursų išsaugojimo svarba. Čia vyks daugybė pasirodymų ir užsiėmimų, kuriuos organizuoja CU studentai, tokių kaip paradas ir „Krathong“ varžytuvės. Festivalio šventimas Chulalongkorn universitete neapsieis ir be naktinio turgaus, tad ką pamatyti ir nuveikti čia tikrai bus.

Chulalongkorn universitetas - CU Full Moon 2018

Kaip ten nuvykti: Važiuokite BTS SkyTrain iki Siam stoties ir tada pasinaudokite taksi motoroleriu arba pasiekit universitetą pasivaikščiodami. Taip pat galite vykti MRT Metro iki Sam Yan stoties ir išėję per 2 išėjimą nesunkiai pasieksite universitetą.

Loy Krathong festivalis Tailande

Daugiau informacijos apie Loy Krathong 2018 šventimą Tailande skaitykite čia: Kur Tailande švęsti Loy Krathong festivalį 2018.